Enter keywords to search

Search form

شایان بارد

وایبر و تلگرام اعضای جدید خانواده ایرانی

دوشنبه, شهريور 02, 1394

همه در خانه نشسته‌اند و تلویزیون هم روشن است اما به جز اعضای خانواده یک عضو دیگر هم در این میان وجود دارد که نمی‌توان فراموشش کرد، وایبر، تلگرام، واتساپ یا در یک کلمه نرم‌افزارهای ارتباطی. 

گوگل چطور صد و یک سالگی هِدی لامار، هنرپیشه و مخترع را جشن گرفت؟

دوشنبه, آبان 18, 1394

گوگل روز دوشنبه نهم نوامبر، لوگوی خودش را به افتخار صد و یک سالگی هِدی لامار، هنرپیشه و مخترع اتریشی‌تبار تغییر داده است. اما هِدی لامار کیست؟

زنان در سفارت‌خانه‌ها و سازمان ملل

پنجشنبه, مهر 30, 1394

در ماه‌های گذشته خبرهایی درباره احتمال صادر شدن حکم سفارت برای مرضیه افخم، سخنگوی وزارت خارجه ایران منتشر شده است اما هنوز این وزارتخانه حکمی برای این دیپلمات ایرانی صادر نکرده است.

راه حل مالزیایی‌ها برای ازدواج جوان‌ها؛ "قرار حلال سریع"

سه شنبه, مهر 14, 1394

در مالزی یک موسسه راهی برای آشنایی سریع جوان‌های مسلمان ابداع کرده است که بنیان گذارش به آن "قرار حلال سریع" می‌گوید. 

چیزهایی که باید قبل از انتشار عکس بچه‌ها در شبکه‌های اجتماعی بدانیم

جمعه, شهريور 13, 1394

اینستاگرام، فیسبوک، یوتیوب و همه شبکه‌های دیگر پر از تصاویر بچه‌هایی هستند که خودشان چیزی درباره مقصد این عکس‌ها نمی‌دانند. اما پدر و مادرها حق دارند تصاویر فرزندان‌شان را بدون دقت در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنند؟

سایتی که برای «امر خیر» از طرف شما وکیل است

شنبه, مرداد 10, 1394

در ایران سال‌ها است موسساتی تلاش می‌کنند برای حل مسئله ازدواج و افزایش سن ازدواج از اینترنت استفاده کنند و واسطه رابطه میان دخترها و پسرها شوند. سایت همسان‌گزینی یکی از اینهاست با این تفاوت که از حمایت دولتی برخوردار است.

آیا بهترین چیز در دنیا داشتن پدر پول‌دار است؟

چهارشنبه, تير 17, 1394

 مدیرعامل بزرگ‌ترین شرکت‌های خدمات مالی چندملیتی جهان، بعد از گرفتن یک یادداشت از دختر ده ساله‌اش روی درآمد میلیون دلاری‌اش پا گذاشت.