Enter keywords to search

Search form

پنج خانواده، پنج شهر - قسمت هشتم: روز تصمیم بزرگ در خانواده‌ها


دوشنبه, مهر 06, 1394 Monday, September 28, 2015

 

(اگر قادر به دیدن ویدئو نیستید >اینجا< را فشار دهید)

در قسمت هشتم از مجموعه پنج خانواده، پنج شهر، زوج‌های پنج نقطه جهان درباره این موضوع صحبت می‌کنند که اگر تغییر بزرگی در خانواده‌شان به وجود آمد چی؟ اگر یکی از آنها پیشنهاد کار خوبی در شهر و کشور دیگری گرفت چی؟ برای تغییر بزرگ چقدر آماده‌اند؟

آمریکای شمالی/نیویورک/بروکلین، جولیان و بن پترسون
یک زوج آمریکایی هستند که در بروکلین یکی از مناطق شهر نیویورک زندگی می‌کنند. آن ها هشت ماه است که ازدواج کرده‌اند و در زمان دانشجویی‌شان در دانشگاه کلمبیا-در شهر نیویورک- با هم آشنا شدند.
آمریکای جنوبی/کلمبیا/بوگوتا/چیا، رونی آریزا و کلی آریزا
یک زوج اهل کلمبیا هستند و سه فرزند دارند. رونی تهیه کننده تلویزیون است و کلی خانه‌دار. آنها در شهر کوچک چیا در حوالی بوگوتا پایتخت کلمبیا زندگی می‌کنند.
آفریقا/آفریقای جنوبی/ژوهانسبورگ، جری موفوکینگ و کلودیا موفوکینگ
جری یک کهنه سرباز آفریقای جنوبی است که حالا یک هنرپیشه است. جری و کلودیا موفوکینگ ۳۵ سال است که ازدواج کرده‌اند. آن‌ها در ژوهانسبورگ زندگی می‌کنند و پنج تا هم بچه دارند.
آسیا/تایوان/تایپه، ریچارد و ایوی چن
این زوج هر دو اهل تایوان هستند. ریچارد در آمریکا تحصیل کرده و همسرش در تایوان. ریچارد در یک شرکت تولید کفش کار می‌کند که متعلق به پدرش است و همسرش در همان شرکت طراح است.
اروپا/هلند/آمستردام ،کون فردریک اسمیت و آلوین ویلاریال آمور
کون کارگردان و آلوین شیرینی‌پز است و شیرینی‌فروشی دارد.آن‌ها در آمستردام زندگی می‌کنند و قرار است در سپتامبر ازدواج کنند.