Enter keywords to search

Search form

پنج خانواده، پنج شهر- قسمت دوم: خانواده من، خانواده تو


پنجشنبه, مرداد 01, 1394 Thursday, July 23, 2015

در دومین قسمت از مجموعه پنج خانواده، پنج شهر، زوج‌های پنج نقطه جهان توضیح می‌دهند که چطور رابطه خودشان را با خانواده و پدر و مادر یکدیگر تنظیم می‌کنند و خانواده هر کدام چقدر امکان دخالت و اظهارنظر در زندگی مشترک آنها را دارد.

پنج خانواده از آمریکا، اروپا، آفریقا، آمریکای جنوبی و آسیا در این گزارش حضور دارند.

(اگر قادر به دیدن ویدئو نیستید،  >اینجا<  را فشار دهید)

آمریکای شمالی/نیویورک/بروکلین، جولیان و بن پترسون
یک زوج آمریکایی هستند که در بروکلین یکی از مناطق شهر نیویورک زندگی می‌کنند. آن ها هشت ماه است که ازدواج کرده‌اند و در زمان دانشجویی‌شان در دانشگاه کلمبیا-در شهر نیویورک- با هم آشنا شدند.
آمریکای جنوبی/کلمبیا/بوگوتا/چیا، رونی آریزا و کلی آریزا
یک زوج اهل کلمبیا هستند و سه فرزند دارند. رونی تهیه کننده تلویزیون است و کلی خانه‌دار. آنها در شهر کوچک چیا در حوالی بوگوتا پایتخت کلمبیا زندگی می‌کنند.
آفریقا/آفریقای جنوبی/ژوهانسبورگ، جری موفوکینگ و کلودیا موفوکینگ
جری یک کهنه سرباز آفریقای جنوبی است که حالا یک هنرپیشه است. جری و کلودیا موفوکینگ ۳۵ سال است که ازدواج کرده‌اند. آن‌ها در ژوهانسبورگ زندگی می‌کنند و پنج تا هم بچه دارند.
آسیا/تایوان/تایپه، ریچارد و ایوی چن
این زوج هر دو اهل تایوان هستند. ریچارد در آمریکا تحصیل کرده و همسرش در تایوان. ریچارد در یک شرکت تولید کفش کار می‌کند که متعلق به پدرش است و همسرش در همان شرکت طراح است.
اروپا/هلند/آمستردام ،کون فردریک اسمیت و آلوین ویلاریال آمور
کون کارگردان و آلوین شیرینی‌پز است و شیرینی‌فروشی دارد.آن‌ها در آمستردام زندگی می‌کنند و قرار است در سپتامبر ازدواج کنند.